Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/blog.nacesty.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/blog.nacesty.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
3 nejlepší All Inclusive hotely na KuběBlog NaCesty.cz | Blog NaCesty.cz

Stiskněte ENTER pro zobrazení výsledků nebo ESC pro zrušení.

3 nejlepší All Inclusive hotely na Kubě

Iberostar Ensenachos 5*
Iberostar Ensenachos 5*

Iberostar Ensenachos 5*

All Inclusive Resort „Ensenachos“ je velmi elegantní hotel, který leží na malém, soukromém korálovém ostrově Cayo Ensenachos nedaleko severního pobřeží Kuby. Hotel disponuje přístupem ke dvěma soukromým plážím s jemným pískem, které patří k nejexkluzivnějším na Kubě. Hotelový komplex je postavený v koloniálním stylu, má malé a klidné oázové bazény v překrásné zahradě. Je rozdělen do tří částí – ubytování pro rodiny s dětmi, Spa ubytování s Wellnes určené pro dospělé a nejluxusnější ubytování Duplex-Vily v „ Grand Village“. Hotel dále nabízí 3 á la carte restaurace a 2 snack bary, 6 barů, skvělé lázně, rozsáhlé sportovní vyžití a dětský klub.

Nabídky zájezdů jsou zde: Iberostar Ensenachos

Memories Paraiso Beach Resort 4*
Memories Paraiso Beach Resort 4*

Memories Paraiso Beach Resort 4*

V rozsáhlém pečlivě udržovaném areálu přímo na pláži je umístěna třípatrová budova s 666 vkusně zařízenými pokoji a suity s balkony. Nachází se zde bufet a á la cart restaurace, lobby bar, bar u bazénu a také na pláži. Hotel nabízí dětský klub, čtyři tenisová hřiště a další sportovní vyžití. U hotelu jsou dva sladkovodní bazény a také bazén pro nejmenší.

Nabídky zájezdů jsou zde: Memories Paraiso Beach Resort

Mélia Las Dunas 4*
Mélia Las Dunas 4*

Mélia Las Dunas 4*

Vkusný prázdninový resort v nádherné krajině na ostrově Cayo Santa Maria, který leží přímo na pláži, nabízí 925 pokojů v dvoupatrových budovách umístěných v tropické zahradě. Má dvě části – ubytování pro rodiny s dětmi a ubytování pro dospělé. Každá část má také vlastní bazén s barem. O rozmanitost se stará 9 různých restaurací, 6 barů a venkovní zahrádka. Zábavu zajišťují rozsáhlé animační programy, respektive zábavní programy pro děti a dospělé, ale také živá muzika.

Nabídky zájezdů jsou zde: Mélia Las Dunas

Líbí se vám článek? Sdílejte ho prosím:

Komentáře

Komentovat

NaCesty.cz

Cestujte s německou kvalitou. NaCesty.cz je specialista na německé cestovní kanceláře. Porovnáme pro vás 60 společností a vybereme nejvýhodnější nabídku z tří miliard termínů.

http://www.nacesty.cz/