Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/blog.nacesty.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/blog.nacesty.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Destinace: BarbadosBlog NaCesty.cz | Blog NaCesty.cz

Stiskněte ENTER pro zobrazení výsledků nebo ESC pro zrušení.

Destinace: Barbados

Barbados je východní ostrov malých Antil, je ideálním místem pro potápění. Můžeme zde narazit na spousty lodních vraků, korálů, ryb a mořských želv. Ideální pro potápění je oblast v Mullins a v Carlistle Bay Marine Park. Mullins Beach je pro svou mělčinu vhodná pro děti. Šnorchlaři a plavci si vedle oblasti Mullins Beach vybírají také Paynes Bay, Sandy Lane nebo Crane.
Dobrodruzi naleznou na Barbadosu kajmany, pásovce, leguány a kočkodany. Návštěvníci, kteří se zajímají o botaniku, mohou navštívit Andromeda Botanic Gardens, nebo také Flower Forest. Dále zde nalezneme orchideje a další jiné exotické druhy květin. Na Barbadosu můžete také využít nedělních túr v Sunday Hike a zdarma objevovat přírodu.
Známá je také rokle Welchman Hall Gully, která je obklopena krápníkovou jeskyní. Také se zde nachází malý les, kde jsou kakaové, avokádové a muškátové stromy. V hlavním městě Barbadosu v Bridgetown stojí masivní budovy z britského koloniálního stylu. Bridgetown patří od roku 2011 mezi světové kulturní dědictví UNESCO. Procházka skrz Mount Gay Destilleries, se nabízí návštěvníkum, kteří se zajímají o kulturu, mimo jiné se zde vyrábí rum. V Baxters Road, Partymeile St nebo v Lawrence Gap na jižním pobřeží se nacházejí mnohé restaurace, bary a obchody s rumem.

– Doba letu: 8,5 hodin

Cena za jedno jídlo: 15€ /osoba

Cena za koktejl: 4,50€

Měna: Barbadoský dolar, 1€ = 2,68 BBd

Povinné očkování: není

Letecké zájezdy na Barbados jsou zde:

Líbí se vám článek? Sdílejte ho prosím:

Komentáře

Komentovat

NaCesty.cz

Cestujte s německou kvalitou. NaCesty.cz je specialista na německé cestovní kanceláře. Porovnáme pro vás 60 společností a vybereme nejvýhodnější nabídku z tří miliard termínů.

http://www.nacesty.cz/