Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/blog.nacesty.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/blog.nacesty.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Nové trendy v cestování a tipy jak ušetřit!Blog NaCesty.cz | Blog NaCesty.cz

Stiskněte ENTER pro zobrazení výsledků nebo ESC pro zrušení.

Nové trendy v cestování a tipy jak ušetřit!

How-To-Save-Money-When-Travelling-300x199Při zakoupení zájezdu můžete ušetřit různými způsoby, které cestovní kanceláře nabízejí. V tomto článku si můžete přečíst nejen jak ušetřit, ale také jaké jsou nejnovější trendy v cestování.

Tipy pro rodinu s dětmi
Rodiny s dětmi mohou uspořit díky dětským slevám. I letos v létě mohou také ušetřit při koupi First Minute. U některých zájezdů First Minute se ceny snížily ze 123 ,- Euro na pouhých 69,- Euro na vybrané hotely na Mallorce. Spousty pořadatelů pak nabízí ubytování dítěte v hotelech zcela zdarma.

Dovolená Last Minute
Pokud zákazník ještě nemá stanovené datum a toto nehraje při jeho výběru dovolené žádnou roli, může si tento rok vybrat z mnohých Last Minute zájezdů za cenové perličky. Některé německé aerolinky navyšují kapacitu do nejnavštěvovanějších destinací a přidali do svých letových plánů destinace nové. Nejen letecké společnosti, ale také pořadatelé se snaží zajistit dostatečnou kapacitu míst v hotelech.

Nové značky hotelů a regiony
Rekreanti se mohou také těšit na připravované novinky. Například CK Neckermann přišla toto léto s nabídkou nových hotelů „Smartline“. Tyto hotely se nachází v nejoblíbenějších destinacích jako třeba Španělsko, Turecko nebo Řecko. „Smartline“ hotely se prezentují moderním designem a nabízí dovolenou za výhodnou cenu. Motto CK Neckermann zní: „Pestrá dovolená za málo peněz.“
Některé cestovní kanceláře rozšířily svá portfolia o nové destinace. CK FTI zařadila do své nabídky Černou Horu nebo také půvabný turecký poloostrov Datca. Toto místo je to pravé pro všechny, kdo chtějí utéct masové turistice. Další novou destinaci můžete také navštívit například v Brazílii – Costa do Sauípe.

Cenově výhodné destinace
Doposud vedli v nízkých cenách Bulharsko, Turecko nebo Tunisko. Těmto destinacím přibyla nová konkurence v podobě Kanárských ostrovů a Řecka. Cestovní kanceláře rozšířily nabídku letů za výhodnější ceny a nabídku hotelů. Pořadatelé sází na tyto destinace a připomínají cestovatelům, že jsou to nádherné země s levnými službami.

Nejlepší tipy jak ušetřit
Užitečnou variantou pro ty, kteří chtějí vyrazit na dovolenou výhodně, jsou tzv. „letištní srážky“.
CK poskytují slevy nebo požadují přirážky dle místa odletu do destinací. Mezi cenami letenek pak mohou být podstatné výkyvy. Zároveň některé cestovní kanceláře nabízí také k zájezdům zdarma jízdenky „Zug zum Flug“ platné po celém německém území, které jsou bezesporu také výhodným benefitem a ušetří část nákladů na dovolenou. Další příjemnou novinkou je, že sleva za včasnou rezervaci není pouze na prázdninové lety, ale také na lety linkové. Tyto nabídky bývají časově omezené dle výběru cestovní kanceláře.

Noční lety
K nejnovějšímu způsobu, jak ušetřit při výběru dovelené, je zařazení nočních letových tarifů.
Tyto lety jsou bohužel nabízeny pouze v období od května do října na trase Düsseldorf – Hurgada. Cestující, kteří se rozhodnou pro noční let, mohou dostat snížení ceny až o 55,- Euro. Znalci z branže jsou za jedno: “ V budoucnosti se bude nabídka nočních letů rozvíjet nebo ji převezme konkurence.“

Líbí se vám článek? Sdílejte ho prosím:

Komentáře

Komentovat

NaCesty.cz

Cestujte s německou kvalitou. NaCesty.cz je specialista na německé cestovní kanceláře. Porovnáme pro vás 60 společností a vybereme nejvýhodnější nabídku z tří miliard termínů.

http://www.nacesty.cz/