Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/blog.nacesty.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/blog.nacesty.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
SEABOB DOMINICANA – nová úroveň vodních sportůBlog NaCesty.cz | Blog NaCesty.cz

Stiskněte ENTER pro zobrazení výsledků nebo ESC pro zrušení.

SEABOB DOMINICANA – nová úroveň vodních sportů

Pro širší veřejnost poměrně nový druh sportu a zábavy, který si razí svoji cestu v nabídce vodních aktivit v karibském moři.
Jedná se o nejrychlejší podvodní skútr na světě. Zažijete dobrodružství na místech s křišťálově čistou vodou a bohatým podmořským životem. Díky nejmodernější technologii se můžete stát součástí obrovské podvodní říše, užít si zábavy a těšit se z pohybu jako delfín.

Co je vlastně Seabob?

Seabob je první a nejrychlejší vozidlo určené pro pohyb na vodě, i pod vodou. Elektrický proudový motor zrychlí váš pohyb až na 22km/h a ovládání si během 5ti minut osvojí každý.
Seabob je velmi bezpečný a poskytuje vzrušující zábavu pro celou rodinu. Tento úžasný stroj nabízí jedinečné zážitky, přičemž jeho použití je velmi jednoduché.
Je také velmi ekologický a nezanechává žádné znečištění. Zárověň je jeho provoz úplně tichý.

Kde vyzkoušíte?

Najdete ve městě Bayahibe na jihu Dominikánské republiky asi 10km na východ od od města La Romana.
Tato rychle rostoucí turistická destinace je částí ostrova, odkud se směrem na západ mapuje právě ta pravá karibská část Dominikánské republiky.

Velkou výhodou je, že vás bude provázet česky hovořící průvodce.

Pokud máte zájem o více informací k Seabob Tour, napište na email: info@seabobdominicana.com

video naleznete zde

Líbí se vám článek? Sdílejte ho prosím:

Komentáře

Komentovat

NaCesty.cz

Cestujte s německou kvalitou. NaCesty.cz je specialista na německé cestovní kanceláře. Porovnáme pro vás 60 společností a vybereme nejvýhodnější nabídku z tří miliard termínů.

http://www.nacesty.cz/