Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/blog.nacesty.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/blog.nacesty.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Vliv MS 2014 ve fotbale? Lepší ceny zájezdů z Německa..Blog NaCesty.cz | Blog NaCesty.cz

Stiskněte ENTER pro zobrazení výsledků nebo ESC pro zrušení.

Vliv MS 2014 ve fotbale? Lepší ceny zájezdů z Německa..

fotbal = levné zájezdy
fotbal = levné zájezdy

GfK/Průzkum trhu/ potvrdil, že během mistrovství světa ve fotbale došlo v Německu k rapidnímu snížení objednávek zájezdů. V červnu se obrat pohyboval v mínusu a také červenec si nestojí nejlépe.

Mistrovství světa za sebou zanechalo očekáváné stopy na německých cestovních kancelářích. Dle GfK poklesl odbyt v červnu oproti loňskému roku o 18,4 procenta. Tímto došlo k vyčerpání zisku, který byl v průběhu zimních měsíců vybudován.

Obzvláště trpké: Pouze z čísel nelze rozpoznat žádný rychlý vzestup. Odlety/odjezdy v červenci jsou stále ještě 12,2 procenta pod průměrem minulého roku. Pouze v srpnu, na nějž připadá čas prázdnin většiny spolkových zemí, je obrat o 15,7 procenta vyšší než v předchozím roce.

Dle GfK se v červnu téměř neprodávali Last-Minute zájezdy. Jen 25,8 procenta všech objednávek připadalo na červen a červenec. Pořadatelé a cestovní kanceláře očekávají, že se situace po mistrovství světa výrazně změní. Očekávat lze zřetelně rostoucí poptávku po Last-Minute zájezdech, avšak jistě za přijatelné ceny.

Hodnocení článku

Líbí se vám článek? Sdílejte ho prosím:

Komentáře

Komentovat

NaCesty.cz

Cestujte s německou kvalitou. NaCesty.cz je specialista na německé cestovní kanceláře. Porovnáme pro vás 60 společností a vybereme nejvýhodnější nabídku z tří miliard termínů.

http://www.nacesty.cz/